În perioada 8 – 14 iunie 2026, efectivele Inspectoratului de Jandarmi Județean Brăila au executat misiuni pentru menținerea și asigurarea ordinii publice, prevenirea și combaterea faptelor antisociale, precum și pentru creșterea gradului de siguranță al cetățenilor. Pe timpul misiunilor desfășurate, jandarmii brăileni au constatat patru infracțiuni, fiind întocmite actele de sesizare necesare și continuate procedurile […]

Citește articolul complet pe Pro Braila →