Acest articol apare integral la sursă
Citește articolul complet pe Mediafax →Mircea Peța, cel mai bun voleibalist din ultimii doi ani din campionatul României, rămâne la Dinamo București
Notele editorului
Campioana României la volei masculin, Dinamo București, a anunțat miercuri prelungirea colaborării cu Mircea Peța, desemnat cel mai bun jucător al ultimelor două sezoane încheiate cu titlul național pentru formația alb-roșie.
Citește și aceste articole
Iamsport
Dinamo a anunțat despărțirea de Florentin Petre: ”Porțile unui club nu se închid niciodată”
10 iunie 2026
Clasifică acest articol
Voturile cititorilor ajută la calibrarea recomandărilor și a hărții editoriale. Conectează-te pentru a vota.

