Mircea Abrudean, președintele Senatului, spune că PSD ar fi putut să își asume guvernarea din primul moment dar a preferat să lase să se epuizeze alte soluții. ”Câteva realități pe care nimeni nu le poate nega: PSD a încălcat protocolul de guvernare și tot PSD a decis să dărâme Guvernul din care făcea parte. PSD […]

Citește articolul complet pe Ecopolitic →