Polițiștii bistrițeni au deschis un dosar penal după ce un tânăr de 15 ani a fost filmat în timp ce conducea periculos o motocicletă de teren pe o stradă din orașul-stațiune Sângeorz-Băi, a transmis luni, 22 iunie, Inspectoratul de Poliție Județean Bistrița-Năsăud. Imaginile surprinse de un trecător au fost ulterior postate pe rețelele de […]
Articolul Minor fără permis, surprins pe o motocicletă de teren apare prima dată în Radio Romania Cluj.

