La data de 15 iunie a.c., ora 14.30, Poliția orașului Târgu-Neamț a fost sesizată, de către personalul medical, cu privire la faptul că, la unitatea medicală s-a prezentat o persoană, care a reclamat că a fost victima unui eveniment rutier. În urma verificărilor desfășurate de polițiști s-a stabilit faptul că, în timp ce un bărbat […]

Vezi mai multe știri pe Ziar Piatra-Neamt

Citește articolul complet pe Ziar Piatra Neamt →