Mihai Stoica, președintele Consiliului de Administrație de la FCSB, susține că e aproape să bată palma cu un atacant urmărit încă din noiembrie 2025.
FCSB s-a despărțit de Thiam și mai are doi atacanți în lot, pe titularul Daniel Bîrligea și pe Alexandru Stoian, variantă U21. Roș-albaștrii caută să aducă încă un vârf care ar urma să joace lângă Bîrligea.
MM Stoica susține că e aproape să ajungă la un acord cu atacantul dorit în privința salariului. …

Citește articolul complet pe Gazeta Sporturilor →