Senatorul PNL de Argeș, Mihai Coteț, a reacționat după eșecul negocierilor politice de aseară, taxând săptămânile de criză și înțelegerile secrete. Mihai Coteț a precizat că PNL este pregătit să contribuie la o soluție de guvernare, însă doar dacă aceasta va fi asumată transparent și exclusiv în interesul românilor. „Aseară a căzut iluzia că poți […]

Citește articolul complet pe Jurnalul de Arges →