Două orașe din județul Mureș, Miercurea Nirajului și Sângeorgiu de Pădure, fac un pas important către modernizarea administrației publice prin implementarea unui proiect comun de digitalizare a serviciilor destinate cetățenilor și mediului de afaceri. Inițiativa, finanțată prin Programul „Regiunea Centru” 2021–2027, vizează transformarea modului în care locuitorii interacționează cu instituțiile locale, prin introducerea unor soluții … Continue reading Miercurea Nirajului și Sângeorgiu de Pădure intră în era administrației digitale
Miercurea Nirajului și Sângeorgiu de Pădure intră în era administrației digitale
Notele editorului
Două orașe din județul Mureș, Miercurea Nirajului și Sângeorgiu de Pădure, fac un pas important către modernizarea administrației publice prin implementarea unui proiect comun de digitalizare a serviciilor destinate cetățenilor și mediului de afaceri. Inițiativa, finanțată prin Programul „Regiunea Centru” 2021–2027, vizează transformarea modului în care locuitorii interacționează cu instituțiile locale, prin introducerea unor soluții … Continue reading Miercurea Nirajului și Sângeorgiu de Pădure intră în era administrației digitale
Citește și aceste articole
Clasifică acest articol
Voturile cititorilor ajută la calibrarea recomandărilor și a hărții editoriale. Conectează-te pentru a vota.

