Cătălin Predoiu vorbește, în ziua în care Ambasada SUA la București celebrează „Independence Day”, despre restanțele României în raport cu cel mai important partener strategic al său, SUA. Predoiu a făcut recent un turneu politic în SUA, întâlnindu-se cu mulți oficiali ai administrației Trump.

Citește articolul complet pe Jurnalul Național →