Jucătorii Iranului și-au luat „adio” de la Los Angeles, unde au disputat două meciuri la Mondialul 2026, amintind și de bombardamentul americanilor asupra unei școli din orașul Minab, soldat cu 168 de morți.
Persanii au reușit să-i smulgă un punct Belgiei, duminică seară, iar la plecarea de pe stadionul din Los Angeles le-au lăsat gazdelor americane un mesaj scris de mână în vestiar. …

Citește articolul complet pe Gazeta Sporturilor →