Melek Mincă s-a trezit cu poliția la ușă. Văduva victimei lui Mario Iorgulescu a dezvăluit pe rețelele sociale ce i s-a întâmplat. Aceasta nu înțelege de ce vor cei din jur să îi facă rău.

Articolul Melek s-a trezit cu poliția la ușă. De ce au mers oamenii legii la restaurantul ei: „Ori invidie, ori dușmănie de la vecini” apare prima dată în Romania TV.

Citește articolul complet pe Romaniatv →