Medicul Marian Stamate: Un rezident care face gărzi în Germania ia 500 de euro pe gardă. Medicii sunt disperați și vor să plece din gărzile obligatorii pentru că sunt injuste. Rezidenții, ultima verigă a unui „sistem feudal”

The post „Medicii sunt disperați, vor să plece din gărzile obligatorii. Sistemul, jale în 5 ani” – INTERVIU appeared first on Cotidianul RO.

Citește articolul complet pe Cotidianul →