Un eventual guvern PSD, format cu UDMR, minorități și neafiliații nu ar avea viață lungă, este de părere fostul deputat Pantelimon Manta. ”Nu vor putea conduce, va fi aceeași instabilitate. La fiecare lege vor avea probleme” afirmă fostul parlamentar de Gorj. Aceeași situație ar fi și dacă PNL și USR ar reuși să încropească o […]

Citește articolul complet pe Radio Infinit Gorj →