M-am speriat de amabilitate ca și cum ar fi fost un semn de pericol. Pentru că, după ani de experiențe în care orice problemă cu o companie mare se transforma într-un labirint fără ieșire, am ajuns să consider normală complicația și suspectă rezolvarea.
Articolul M-a speriat Tobi. „Asta era normal pentru Vodafone” apare prima dată în Ziarul de Iaşi – liderul presei ieşene.

