Preşedintele organizației județene a Partidului Social Democrat, deputatul Romeo Lungu, crede că PSD va intra la guvernare, o decizie în acest sens urmând a fi luată în această după-amiază. „Duminică vom avea un CPN (Consiliu Politic Național, n.r.) cu prezenţă fizică la Bucureşti şi acolo, toţi membrii acestui CPN vor vota dacă intrăm sau nu …

Articolul Lungu, convins că PSD va intra la guvernare apare prima dată în Opinia Buzău.

Citește articolul complet pe Opinia Buzau →