Lidia Buble a transmis un mesaj ferm comunității sale din mediul online, după ce a trecut printr-o experiență care i-a provocat anxietate și i-a stricat întreaga zi. Artista susține că a fost urmărită de trei persoane prin București și le-a cerut fanilor să nu mai recurgă la astfel de gesturi, chiar dacă intențiile lor sunt bune.
Lidia Buble, reacție acidă după ce a fost urmărită de trei persoane prin București: „Mi s-a stricat toată ziua”
Aceeași poveste apare în mai multe surse.
Vezi povestea completă →
Notele editorului
Lidia Buble a transmis un mesaj ferm comunității sale din mediul online, după ce a trecut printr-o experiență care i-a provocat anxietate și i-a stricat întreaga zi. Artista susține că a fost urmărită de trei persoane prin București și le-a cerut fanilor să nu mai recurgă la astfel de gesturi, chiar dacă intențiile lor sunt bune.
Citește și aceste articole
Clasifică acest articol
Voturile cititorilor ajută la calibrarea recomandărilor și a hărții editoriale. Conectează-te pentru a vota.

