„Am văzut un sondaj în care PNL are 51%! Și încă unul în care are 60%! Senzațional. Mirific! Dacă rămâne în opoziție, votează Guvernul PSD, iar apoi, prin „lătrăii de punctaje”, critică guvernarea, PNL va ajunge la 90%! Incredibil! Ascultați ce spune domnul ambasador Zuckerman. Sigur și acesta este un „trădător” de PNL, nu-i așa…? […]

Citește articolul complet pe Ecopolitic →