Pentru clădirea Spitalului Județean Timișoara se pregătesc în perioada viitoare trei mari investiții. Nu sunt legate direct de infrastructura medicală dar sunt extrem de importante. Vor fi reabilitate toaletele de la toate etajele, dar, de asemenea, se va lucra la o ”imagine” mai bună pentru casa scărilor. Totodată se dorește modernizarea lifturilor. ”Am luat decizia

The post La Spitalul Județean Timișoara se pregătesc noi investiții pentru confortul pacienților: toalete noi, reabilitarea casei scărilor și a lifturilor appeared first on deBA

Citește articolul complet pe deBanat →