M-am dus la doctor pentru un control de rutina. Asistenta m-a intrebat: -Cate kilograme aveti? -65! M-a urcat pe cantar. Arata 80. -Ce inaltime aveti? -1 metru si 75 de centimetri! M-a masurat, apoi a mormait: “1 metru si 60, mai exact”. Apoi mi-a verificat tensiunea si mi-a zis: -Sa stiti ca tensiunea e cam […]

Articolul La consultație apare prima dată în Monitorul de Botoșani.

Citește articolul complet pe Monitorul de Botosani →