A cincea zi de Festival a început cu o conferință specială dedicată dialogului dintre Wim Vandekeybus și Octavian Saiu despre spectacolul „Urmașii zeilor”. „Mie mi se pare că tot ce e viu are suflet. Un copac… credem că suntem vii, dar e atât de multă viață în jurul nostru deRead More

Citește articolul complet pe Mesagerul de Sibiu →