Persoanele aflate în situații vulnerabile și beneficiarii serviciilor sociale din municipiul Pitești au participat, marți, la o serie de activități de informare și prevenire organizate de Direcția de Asistență Socială, în parteneriat cu Inspectoratul de Jandarmi Județean Argeș. Acțiunile s-au desfășurat în toate cele șase centre aflate în coordonarea Serviciului de Asistență Comunitară și au […]

Citește articolul complet pe Curierulul Zilei →