Inspectoratul Teritorial de Muncă Dâmbovița derulează, până la finalul anului 2026, o campanie de informare pentru promovarea negocierilor colective la nivelul angajatorilor, atât din sectorul privat, cât și din cel public, obiectivul urmărit fiind creșterea gradului de conștientizare și informare cu privire la hărțuirea pe criteriul de sex și hărțuirea morală la locul de muncă, […]
ITM Dâmbovița, campanie de informare privind contractul colectiv de muncă
Notele editorului
Inspectoratul Teritorial de Muncă Dâmbovița derulează, până la finalul anului 2026, o campanie de informare pentru promovarea negocierilor colective la nivelul angajatorilor, atât din sectorul privat, cât și din cel public, obiectivul urmărit fiind creșterea gradului de conștientizare și informare cu privire la hărțuirea pe criteriul de sex și hărțuirea morală la locul de muncă, […]
Citește și aceste articole
Tele M (Iasi)
Campanie de informare privind negocierea colectivă și prevenirea hărțuirii la locul de muncă, în Neamț
28 mai 2026
Clasifică acest articol
Voturile cititorilor ajută la calibrarea recomandărilor și a hărții editoriale. Conectează-te pentru a vota.

