O persoană a fost scoasă, duminică, în stare de inconștiență din Lacul Tei, în zona străzii Barbu Văcărescu, fiind preluată de echipajele medicale care îi aplică manevre de resuscitare. Potrivit Inspectoratului pentru Situații de Urgență București-Ilfov, persoana a fost scoasă din apă de către echipajele de scafandri. ‘În urmă cu scurt timp am fost solicitați […]

Citește articolul complet pe Ecopolitic →