Două persoane au avut nevoie de îngrijiri medicale în urma a două accidente rutiere ce s-au produs, aproape concomitent, pe DN5, în afara localității Plopșoru. Unul dintre evenimente a avut loc pe sensul de mers spre Giurgiu, iar celălalt spre capitală. În total, au fost implicate șase autoturisme – informează ISU Giurgiu. La fața locului […]

Citește articolul complet pe Giurgiuveanul →