Acest articol apare integral la sursă
Citește articolul complet pe Bihon →Ioan Filip: „Vrem să obținem mai mult sezonul acesta, ca să se vadă o evoluție”
Notele editorului
Ioan Filip are 37 de ani și se pregătește pentru un nou sezon în Liga 2 cu FC Bihor. Revenit la Oradea în 2024, căpitanul echipei speră la un sezon și mai bun al „roș-albaștrilor”.
Citește și aceste articole
Bihor Stiri
Tiberiu Negrean continuă la CSM Oradea și în sezonul 2026/27. Căpitanul rămâne liderul echipei de polo
12 iunie 2026
Clasifică acest articol
Voturile cititorilor ajută la calibrarea recomandărilor și a hărții editoriale. Conectează-te pentru a vota.

