Laboratorul de microbiologie al Spitalul Clinic Județean de Urgență Bistrița a fost dotat cu echipamente de ultimă generație, în urma finalizării proiectului „Investiții în infrastructura laboratorului de microbiologie din cadrul unității sanitare publice – Spitalul Clinic Județean de Urgență Bistrița”, potrivit unui comunicat al instituției. Proiectul a fost implementat în perioada 26 martie 2025 – […]
The post Investiție de aproape 4 milioane de lei pentru modernizarea laboratorului de microbiologie la Spitalul Clinic Județean de Urgență Bistrița appeared first on Sanatatea.TV.

