Însoțitorii pacienților oncologici ar putea primi indemnizație și concediu și pentru perioada investigațiilor medicale

Însoțitorii pacienților oncologici ar putea primi indemnizație și concediu și pentru perioada în care bolnavii trebuie să facă investigații medicale. Un proiect de lege în acest sens

Citește articolul complet pe Alba24 →