O investiție importantă pentru viitorul sportului juvenil din Dumbrăvița a primit undă verde, după ce consilierul local Lucian Ursulețu a inițiat și susținut un parteneriat cu Consiliul Județean Timiș, în valoare de 1,6 milioane de lei. Fondurile vor fi folosite pentru realizarea unei baze sportive destinate copiilor care activează în cadrul CSC Dumbrăvița, într-o comună […]

Citește articolul complet pe Vocea Timisului →