Un urs a fost extras vineri din zona Brașovului, după ce a pătruns în curtea Spitalului Sf. Constantin, situat la ieșirea din municipiu, informează Radio România Brașov FM. Potrivit șefului Serviciului Voluntar pentru Situații de Urgență (SVSU) din cadrul Primăriei Brașov, Emil Pușcașu, jandarmii sosiți la fața locului au încercat inițial să alunge animalul, însă […]
Articolul Încă un urs a fost extras din zona Brașovului după ce a intrat în curtea unui spital apare prima dată în Monitorul Expres – Stiri Brasov.

