Hong Myung-bo, selecționerul Coreei de Sud, a decis să își dea demisia după ce nu a reușit să își califice naționala în fazele eliminatorii de la Cupa Mondială. Decizia antrenorului de 57 de ani a fost anunțată în cadrul unei conferințe de presă ce a fost susținută la baza de cantonament a “tigrilor din Asia”. […]
The post Încă un selecționer și-a dat demisia după Cupa Monidală. Dezastrul din grupe a fost decisiv appeared first on Antena Sport.

