Lotul 3 al Autostrăzii A0 Nord, între Afumați și Pantelimon, a ajuns la un stadiu fizic de aproape 90%, însă constructorul trebuie să accelereze ritmul pentru ca lucrările să fie finalizate în această toamnă, a anunțat Cristian Pistol, directorul general al Companiei Naționale de Administrare a Infrastructurii Rutiere, într-o postare pe Facebook. Este vorba despre …
The post Încă un nou lot din A0 Nord se apropie de deschidere. Va lega A3, DN2 și A2 pe semi-inelul nordic al Capitalei appeared first on spotmedia.ro.

