În jurul amiezii, un autoturism Fiat a luat foc în centrul Careiului, pe strada 1 Decembrie 1918, lângă fostul sediu al Primăriei Carei. La fața locului au sosit pompierii, care au stins rapid incendiul. Potrivit primelor informații, incendiul ar fi fost provocat de un scurtcircuit la instalația electrică a autoturismului, însă oamenii legii au deschis […]

Citește articolul complet pe Opinia de Carei →