După o primă săptămână de antrenamente la Albota, „vulturii alb-violeți” au trecut la o nouă etapă a pregătirii de vară. Echipa condusă de Bogdan Andone a plecat pentru două săptămâni la Rogla, în Slovenia – o locație cu tradiție, unde argeșenii s-au pregătit în ultimii doi ani, atât în anul promovării, cât și în cel […]

Citește articolul complet pe Curierulul Zilei →