După o primă săptămână de antrenamente la Albota, „vulturii alb-violeți” au trecut la o nouă etapă a pregătirii de vară. Echipa condusă de Bogdan Andone a plecat pentru două săptămâni la Rogla, în Slovenia – o locație cu tradiție, unde argeșenii s-au pregătit în ultimii doi ani, atât în anul promovării, cât și în cel […]
În cantonament în Slovenia cu 25 de jucători!
Notele editorului
După o primă săptămână de antrenamente la Albota, „vulturii alb-violeți” au trecut la o nouă etapă a pregătirii de vară. Echipa condusă de Bogdan Andone a plecat pentru două săptămâni la Rogla, în Slovenia – o locație cu tradiție, unde argeșenii s-au pregătit în ultimii doi ani, atât în anul promovării, cât și în cel […]
Citește și aceste articole
Clasifică acest articol
Voturile cititorilor ajută la calibrarea recomandărilor și a hărții editoriale. Conectează-te pentru a vota.

