În scurt timp, Reșița intră pe modul de festival. Zilele Orașului bat la ușă și vă invită să pășiți pe teritoriul muzicii, al luminilor și al energiilor pozitive. Trei seri consecutive, trei lumi sonore diferite și o singură constantă: mii de oameni care vin să trăiască împreună un weekend intens. Începând de vineri, 26 iunie, […]

Citește articolul complet pe Expres de Banat →