În cadrul unei ediții, transmise live de Gândul, a emisiunii „Marius Tucă Show”, Ion Cristoiu, jurnalist și scriitor român, a vorbit despre cum Guvernul Bolojan este mai puternic, fiecare ministru având câte 2 Ministere. Urmăriți aici, integral, emisiunea lui Marius Tucă. Ion Cristoiu: „Atenție, miniștrii USR erau câțiva. Acuma, fiecare din ei are câte două […]

Citește articolul complet pe Gândul →