Greșeala banală pe care o faci vara cu aerul condiționat. Medicii avertizează: poate deveni periculos Mulți români își pun sănătatea în pericol în zilele caniculare dintr-o eroare pe care o consideră nevinovată: setarea aerului condiționat la o temperatură mult prea scăzută. Medicii avertizează că trecerea bruscă de la răcoarea din casă la arșița de afară […]

Citește articolul complet pe Bizbrasov →