Acest articol apare integral la sursă
Citește articolul complet pe Gorj Pandurul →Gorj: Zeci de șoferi lăsați pietoni după ce au fost prinși băuți la volan
Aceeași poveste apare în mai multe surse.
Vezi povestea completă →
Notele editorului
Polițiștii rutieri din Gorj au desfășurat, în ultima săptămână, acțiuni pentru prevenirea și combaterea conducerii vehiculelor sub influența alcoolului și a substanțelor psihoactive. Au fost verificați peste trei mii de șoferi. 37 au fost lăsați fără…
Citește și aceste articole
Gorjeanul
VIDEO: A fost razie a Poliției în Gorj. Ce au descoperit azi-noapte oamenii legii
17 mai 2026
Clasifică acest articol
Voturile cititorilor ajută la calibrarea recomandărilor și a hărții editoriale. Conectează-te pentru a vota.

