Municipiul Giurgiu a devenit, în perioada 19-20 iunie 2026, gazda unui eveniment de referință pentru mediul juridic și economic din România, prin organizarea primei Conferințe Naționale de Insolvență desfășurate în orașul de la Dunăre. Evenimentul, găzduit de Hotel Ambar, a reunit practicieni în insolvență, juriști, economiști, reprezentanți ai instituțiilor publice și specialiști implicați în procedurile […]

Citește articolul complet pe Giurgiuveanul →