Olanda și-a adjudecat victoria în ultimul meci din grupă, 3-1 cu Tunisia, însă sunt destule nemulțumiri. Fanii, presa și selecționerul Ronald Koeman s-au luat de jucători.
Jucătorii lui Ronald Koeman s-au impus cu 3-1, dar n-au strălucit, așa cum și-ar fi dorit suporterii. Un jucător s-a aflat pe radarul lor în mod special: Frenkie de Jong. …

Citește articolul complet pe Gazeta Sporturilor →