Școala Militară de Subofițeri de Jandarmi “Petru Rareș” Fălticeni a organizat joi, 26 iunie, ceremonia de absolvire a promoției Iunie 2026, eveniment desfășurat în aceeași zi în care este marcată Ziua Drapelului Național al României. La festivitate au participat prefectul județului Suceava, Bogdan Păstrăv, adjunctul inspectorului general al Jandarmeriei Române, general de brigadă Ionel Postelnicu, […]

Articolul (FOTO) Promoția Iunie 2026 a Școlii Militare de Subofițeri Jandarmi Fălticeni a absolvit cursurile apare de pe data de .

Citește articolul complet pe Ziarul de pe Net-Falticeni →