Familia de tigri siberieni de la Grădina Zoologică Oradea s-a mărit cu doi noi membri. Este vorba despre doi masculi care au venit pe lume în urmă cu opt săptămâni și care se dezvoltă normal, sub supravegherea medicilor veterinari. Puii sunt sănătoși și activi, relatează Agenția de presă Rador, care citează Radio Cluj. În această […]

© G4Media.ro.

Citește articolul complet pe G4Media →