Pasajul Basarab, unul dintre cele mai importante puncte ale infrastructurii rutiere din București, a intrat în reabilitare în urmă cu o săptămână, pe 20 iunie, după după 15 ani în care nu s-au putut face reparații, deși avea o stare avansată de degradare. Primăria Municipiului București a postat sâmbătă, 27 iunie, mai multe fotografii pe […]

Citește articolul complet pe Economedia →