Peste 180 de profesori și elevi au participat la cea de-a doua ediție a Forumului MERITO organizat la Buzău, eveniment găzduit de Colegiul Național „Mihai Eminescu” și coordonat de directorul instituției, profesorul de limba și literatura română Cătălin Zaman. Este cea de-a cincea ediție a Forumului MERITO Sud-Est, desfășurată pentru a doua oară consecutiv la …
Articolul FOTO / Ce spune directorul de la „Eminescu” despre a doua ediție a Forumului MERITO de la Buzău apare prima dată în Opinia Buzău.

