Primarul Negoiță a postat o imagine verde, vie, cu platani și mesteceni, întrebând dacă nu e potrivită pentru ”un oraș curat și civilizat”. Răspunsul cetățenilor a venit de mai în adânc, de unde reclama se […]

Articolul FOTO | Negoiță se laudă pe internet cu pădurea urbană de la intrarea în sector pe A2. Bucureștenii răspund din burta sectorului, arătând spre mizerie: ”Să nu te bucuri doar de priveliște” apare prima dată în B365.

Citește articolul complet pe B365 →