Bărăganul Ciulnița a pierdut o bătălie, dar nu războiul   Sâmbătă, în fața unui stadion arhiplin, la Ciulnița s-a disputat  primul meci al barajului pentru promovarea în Liga 3 între FC Bărăganul Ciulnița (campioana județului Ialomița) și Viitorul Corbeanca (campioana județului Ilfov), care în final a dat câștig de cauză ilfovenilor. Au fost două reprize…

Citește articolul complet pe Ialomita →