În exclusivitate la „Culisele statului paralel”, fostul președinte al Autorității pentru Digitalizare, Dragoș Vlad, a făcut dezvăluiri explozive despre modul în care a fost demis de către vicepremierul Oana Gheorghiu și de ce a depus reclamație la DNA atât împotriva acesteia, cât și a ministrului Economiei și Digitalizării, Irinel Darău. Vlad a invocat o „jocuri […]

Citește articolul complet pe Ecopolitic →