Mario Mihai a fost debutat de Laurențiu Reghecampf la doar 17 ani în Liga 1 şi era văzut drept un fotbalist de viitor. Zece ani mai târziu, numele fotbalistului apare iar în atenţia publicului, dar în urma unui scandal incredibi. Pe 18 iunie 2026, Judecătoria Cornetu a emis un ordin de protecție valabil trei luni […]

The post Fostul fotbalist de la FCSB a recunoscut un adevăr dureros: „Din cauza drogurilor mi-am pierdut cariera” appeared first on Antena Sport.

Citește articolul complet pe As →