În tinereţe a jucat la Dinamo Bucureşti, iar acum antrenează la Dynamo Houston. Un fost campion cu Dinamo se bucură din plin de Mondialul american. “Hai, Dinamo! Dinamo Bucureşti! Oriunde în lumea asta”, a spus Bogdan Onuţ, la microfonul Antena Sport. Bogdan Onuţ a luat titlul cu Dinamo în 2002, alături de Florentin Petre, Niculae, […]
The post Fostul campion cu Dinamo Bucureşti antrenează în SUA şi se bucură din plin de Mondialul american! appeared first on Antena Sport.

