Acest articol apare integral la sursă
Citește articolul complet pe News.ro →Focuri de armă în Sectorul 2 al Capitalei după ce poliţiştii chemaţi să intervină la un caz au fost atacaţi cu cuţitul
Aceeași poveste apare în mai multe surse.
Vezi povestea completă →
Notele editorului
Poiliţiştii au făcut uz de armă marţi dimineaţă, pe o stradă din Sectorul 2 al Capitalei, după ce au fost atacaţi cu cuţitul de un bărbat. Ei fuseseră solicitaţi de tatăl bărbatului, care a reclamat că acesta l-a înjunghiat.
Citește și aceste articole
Știrile Pro TV
Polițiști atacați cu cuțitul de un tânăr care și-a înjunghiat tatăl, în Sectorul 2. Agenții au deschis focul
23 iunie 2026
Observator News
Scene violente în București: poliţiştii au tras focuri de armă, după ce un tânăr și-a înjunghiat tatăl
23 iunie 2026
Clasifică acest articol
Voturile cititorilor ajută la calibrarea recomandărilor și a hărții editoriale. Conectează-te pentru a vota.

