Acest articol apare integral la sursă
Citește articolul complet pe Adevărul →Fiul lui Ilie Dumitrescu, internat la Obregia după ce a făcut prăpăd într-un magazin din București, în urma unei altercații cu partenera sa
Aceeași poveste apare în mai multe surse.
Vezi povestea completă →
Notele editorului
Fiul fostului fotbalist Ilie Dumitrescu a fost internat marți seară la Spitalul de Psihiatrie „Alexandru Obregia”, după ce a provocat un scandal într-un magazin din Sectorul 4 al Capitalei și a avut o altercație cu concubina sa pe stradă.
Citește și aceste articole
Clasifică acest articol
Voturile cititorilor ajută la calibrarea recomandărilor și a hărții editoriale. Conectează-te pentru a vota.

